Aloft Bursa Yeni Yeteneklere Sahnesini Açtı

Bir çok kez medya, tanıtım tarzı davetleri sessizce geri çevirmeme rağmen Aloft Bursa Oteli’nin Live at Aloft Hotels – Spotlight Serisi müzik etkinliği için Sade İletişim‘den gelen daveti heyecanla ve severek kabul ettim. Sadece konaklama amaçlı kurulmuş otel konseptinin dışında, oldukça renkli ve sıradışı, son derece kullanışlı ve keyifli dizaynı ile dikkatimi çeken Aloft Bursa Oteli’nin müzik tutkusu takdir edilesi. Yeni dönemin sevdiğim gruplarından Multitap ile gerçekleşecek müzik etkinlikleri kapsamında amatör müzik grupları Multitap üyeleri ile atölye çalışması fırsatını yakalayacaklar. Bir otelin müziğe bu derece tutkuyla ve destekleyici bir tavırla yaklaşması beni son derece mutlu etti.

Spotlight Serisi ve Müzikli Anlar yarışmasının tanıtım gecesi bir çok süprizle doluydu. Kaldığım odada bulunan minik ikramlar, içeceklerin sıradışı sunumları, çağdaş, rahat ve samimi Re:Mix alanı şehirli ve havalı bir ortam sunmakta. Türkiye’nin en cool oteli olduğunu düşündüğüm Aloft Bursa, Türkiye’de otel ve konaklama kavramına yepyeni bir tarz getirmişe benziyor. Rengarenk ve modern tasarıma sahip Aloft Bursa Oteli’nde vakit geçirmekten son derece keyif aldım.

Aloft Otelleri müzisyenlerle Londra, Brüksel, Abu Dabi ve Bursa’da el ele veriyor ve genç yetenekleri Aloft Spotlight müzik etkinliklerinde bir araya getiriyor.

[BURSA], Kasım 26, 2013 – Starwood Hotels & Resorts’un en hızlı büyüyen markası olan Aloft Otelleri, Live at Aloft Hotels – Spotlight Serisi adlı müzik etkinliklerine başlıyor. Bu etkinlikler dünyada hızla büyüyen Aloft markasının küresel müzik programının da bir parçası. Londra, Brüksel ve Bursa’nın da içerisinde olduğu bu program, Abu Dabi’de start aldı.

Aloft Otelleri, bir ay boyunca gerçekleşecek ilham veren ve de merak uyandıran bir dizi müzik etkinliği için markanın ruhuna uygun seçilen müzisyenlerle işbirliği yapıyor. Live at Aloft Hotels – Spotlight Serisi boyunca müzik tutkunları ve Aloft Otelleri’nin konukları; interaktif atölyeler, sanat çalışmaları ve canlı performans gecelerinde müzisyenlerle ve genç yeteneklerle bir araya gelme fırsatı bulacak.

LIVE AT ALOFT HOTELS – SPOTLIGHT SERİSİ:

Juliana Down: Aloft Abu Dhabi (BAE) 16 Eylül – 13 Ekim
Bent van Looy: Aloft Brüksel (Belçika) 30 Eylül – 27 Ekim
Josh Osho: Aloft Londra Excel (Londra) 28 Ekim – 24 Kasım
Multitap: Aloft Bursa (Türkiye) 26 Kasım – 21 Aralık

Susanne Barfoed, Starwood Grubu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgeleri Sheraton, Westin, Aloft, Element ve Four Points By Sheraton Otelleri Başkan Yardımcısı “Aloft, misafirleriyle müzik tutkusunu paylaşmayı ve ister seyahat ediyor ister kendi ülkelerinde W XYZ Bar’ı ziyaret ediyor olsunlar en iyi müzikleri ve yeni yetenekleri keşfetmelerine yardımcı olmayı misyon ediniyor” diyor ve “Müzik keşfi, bizim yeni nesil misafirlerimiz için önemli ve biz, Spotlight Serisi ile Avrupa ve Ortadoğu’daki müzisyenlerle işbirliği yapmaktan ötürü mutluyuz.”

Live at Aloft Hotels – Spotlight Serisi: [Aloft Bursa]

2006 yılında İstanbul’da kurulan ve 2010 yılında ilk albümlerini piyasaya çıkaran Multitap, “Aloft, tüm dünyada müziksever bir otel markası olarak tanınıyor. Gerçekleştirdiği müzik etkinlikleri, genç yeteneklere açtığı sahnesi ile adından söz ettiriyor” diyor ve “Aloft Bursa, Türkiye’nin ilk Aloft oteli. Bu müzik kampanyası da ilk defa Türkiye’de gerçekleşiyor. Biz de bu genç ve sıra dışı markanın müzik kampanyasında yer almaktan ötürü mutluyuz”.

Aloft Bursa - Multitap
Aloft Bursa – Multitap

Multitap ile Aloft Bursa Müzik Etkinlikleri Programı:

3 Aralık / Söyleşi ve Interaktif Üretim
Müzik Grubu Kurmak ve Grup Kavramı

10 Aralık / Prodüksiyon
Müzik Prodüksiyonu ve Sahne

Aloft Bursa Oteli’nden Facebook’ta ‘Müzikli Anlar’ müzik yarışması

Bursa’nın sıra dışı oteli Aloft Bursa, misafirlerine bir ay boyunca müzik dolu günler yaşatacak. Bir ay boyunca devam edecek olan ‘Müzikli Anlar’ adlı Facebook müzik yarışmasının finalisti  dört günlük Londra seyahati kazanacak!

[Bursa] 25 Kasım 2013  – Dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan Aloft Oteli, Bursa’nın kalbi Nilüfer’de sıra dışı ve renkli tasarımıyla Aloft Bursa olarak hizmet veriyor. Şaşırtıcı etkinliklerle adından söz ettiren ve alışılmışın dışında bir tarzı olan Aloft Bursa, 25 Kasım – 20 Aralık 2013 tarihleri arasında bir ay boyunca www.facebook.com/AloftBursa sayfasından ‘Müzikli Anlar’ adlı Facebook müzik yarışmasına başlıyor.

Aloft Bursa’da Müzik Dolu 4 Hafta

Dünyadaki diğer Aloft Otelleri ile birlikte Bursa’da da iyi müziğe ve genç yeteneklere kapısını açan Aloft Bursa’nın düzenlediği müzik yarışması 4 hafta boyunca devam edecek. Her hafta katılımcılar www.facebook.com/AloftBursa sayfasında açıklanacak olan, haftaya özel etiket ile fotoğraf ve mesajlarını paylaşacaklar. Her haftanın en çok oy alan yarışmacısı ödül kazanırken; büyük ödülü ise her haftanın en çok oy alan 3 kişisinin yer alacağı toplam 12 kişi arasından jüri kararıyla seçilecek kişi kazanacak. Müzikli Anlar Yarışması’na 1 kişinin Facebook üzerinden katılabileceği fotoğraf sayısı sınırsız. Tekrar eden, aynı içerikli başvurular ise kabul edilmeyecek.

Aloft Bursa Multitap Performansı
Aloft Bursa Multitap Performansı

Kazanan Londra’ya Gidiyor!

4 hafta boyunca devam edecek olan yarışmada, her haftanın en çok oy alan katılımcısı Aloft Bursa Hotel’de 4 gecelik, kahvaltı dahil çift kişilik konaklama ve Multitap imzalı CD kazanacak. Yarışma sonunda ise jürinin seçeceği katılımcı Aloft Londra’da çift kişilik, 4 gece, kahvaltı ve İstanbul – Londra arası ulaşım bedelleri dahil konaklama kazanacak. Yarışmaya katılmak için çekilen fotoğrafın ve mesajın Facebook’ta, her hafta http://www.facebook.com/AloftBursa tarafından açıklanacak etiket ile paylaşılması gerekiyor.

Yaratıcı olmanız yeterli!

Müzikli Anlar Yarışması’nda en çok oy alan katılımcılar arasından 1. olan kişinin seçimini Multitap Müzik Grubu üyelerinin de bulunduğu bir jüri grubu yapacak.

Sosyal medyadan Aloft Bursa’yı takip etmek için facebook.com/AloftBursa, twitter.com/AloftBursa, #AloftBursa

Aloft Hakkında

Starwood Grubu’nu dünya çapında 14 ülkede 75’ten fazla otel ile temsil eden Aloft markası, geleneksel otelcilik anlayışına taze bir soluk getirdi.  Aloft, farklı tasarımı ve modern tarzıyla her daim online olan gezginler için teknolojik ve heyecanlı bir deneyim sunuyor. Daha detaylı bilgi için www.alofthotels.com adresi ziyaret edilebilir. Ayrıca Aloft, Starwood’un bünyesinde bulunan diğer oteller gibi, Starwood Preferred Guest ® programı üyesidir. Daha detaylı bilgi için www.spg.com adresi ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.