SMKDergi Temmuz Röportajım

Nisan ayında Uzakrota ve Gezigoo’nun kurucusu sevgili dostum Gökhan ERDOĞAN’ın düzenlediği Bodrum Akyarlar gezgin buluşmasının en hoşuma giden tarafı bir çok kişiyle tanışmış olmamdı. Bunlar arasında internet üzerinden haberleştiğim fakat yüzyüze tanışma fırsatı bulamadığım arkadaşlarım da vardı Bodrum’da karşılaşıp çok keyifli sohbetler ettiğim, çok güzel arkadaşlıklar kurduklarım da vardı.

Sozyal.co’nun kurucusu Serhat ÖZ de bu etkinlikte tanıştığım, sosyal medya, internet ve seyahat üçlüsü üzerine keyifli sohbetler ettiğim kişilerden oldu. Sosyal medya kullanımı ve blog – seo tekniklerine çok kafa yormasam da Serhat’ın web sitesi ilgimi çekmeyi başardı.

SMKDergi Temmuz 2014 sayısı röportajım
SMKDergi Temmuz 2014 sayısı röportajım

SMKDergi ile Röportajımız

Bir kaç hafta önce Serhat Sosyal Medya Klübü dergisi için benimle bir röportaj yapmak istediğini belirtti. Oldum olası röportajları severim. Net sorulara verilen cevaplar sayesinde yaptıklarımı, düşüncelerimi, yapmak istediklerimi aktarmam çok daha kolay ve etkili oluyor. Çoğunlukla seyahat içerikli dergiler ve web siteleri ile yaptığım röportajları düşününce Sosyal Medya odaklı bir dergi ile röportaj yapmak gerçekten ilginç bir fikir olarak ortaya çıktı. Şimdiye kadar çoğunlukla yolculuğum, yolda yaşadıklarım, gördüğüm yerler, tanık olduğum kültürler hakkında sorulara severek cevap vermiş olsam da bu sefer yapacağımız röportajın “Seyahat ve sosyal medya” konulu olması beni gerçekten sevindirdi.

Seyahat etmek isteyen, seyahat eden fakat blog, sosyal medya ile seyahatlerini nasıl aktaracağı konusunda belirsizlik yaşayan arkadaşlara faydalı olacağına inandığım bu röportajı SMKDergi Temmuz sayısında okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.