Tek Başına da Olur

Bu yazımda sizlere keyifle okuduğum bir siteyi tanıtmak istiyorum. Ağırlıklı olarak kampçılık ve kamp malzemeleri hakkında içeriğe sahip olan: Tek Başına da Olur – TBO. Sitede yer alan bilgi dolu içerikler kamp meraklısı bir çok insan gibi benim de zaman zaman faydalandığım kaynakların başında geliyor.

Sitenin sahibi Gökhan özellikle Türkçe kaynak sıkıntısı çektiğimiz konu başlıklarını yayınlamaya özen gösteriyor. Tek Başına da Olur sitesiyle tanışmanızı istememin tek sebebi yazıları değil. Gökhan’ın hazırlayıp yayınladığı videoların da dikkatinizi çekeceğini düşünüyorum. Benim de uzun süredir aklımda olan fakat bir türlü harekete geçemediğim konuları yazı ve videolar ile bize ulaştıran Gökhan’a teşekkür ediyor, sizi TBO’nun hikayesi ile başbaşa bırakıyorum.

Nedir Bu TBO?

2011 yılında Kaz Dağları’ndaki aslında pek de istemeden gittiğim ilk kamp tecrübem beni bayağı etkiledi. Farketmetden bir parçası haline geldiğimiz şehir hayatları içinde unuttuğumuz bazı şeyleri yeniden hatırlattı. Doğada olmanın tadını, yolda olmanın verdiği özgürlük duygusunu, yeni yerler görmenin ve yeni insanlar tanımanın “gerçekten” yaşamak olduğunu tekrar farkettim.

O günden beri mümkün olduğunca çok gezmeye, yeni yerler görmeye, farklı lezzetleri tatmaya ve aslında yolda olmaya bağımlı oldum. Bu yaşam tarzını anlamaya çalışırken çok blog takip ettim (halen de ediyorum) ve çok fazla şey öğrendim. Belki benim yazdıklarım ve bakış açım da birilerinin işine yarayabilir diye düşünerek tecrübelerimi ve gördüklerimi paylaşmak istedim.

…ve tekbasinadaolur.com ortaya çıktı.

Tek Başına da Olur – Yolda Kal

#tekbasinadaolur hayatının tadını tek başına da çıkarabilenlere ithafen oluşturulmuş bir gezi ve doğaya dönüş deneyimi blogudur.  TBO kendini keşfetmeyi ve kendi hayatının kahramanı olmayı benimser.

Doğaya dönüş ve keşif sürecindeki gezileri,  yeni insanlari, tecrübeleri, deneyimleri paylaşır. Yola çıkmak isteyenlere ipuçları ve bilgiler verir.

Tek Başına da Olur – Yolda Kal

Tek Başına Yapabilmek özgürlüğü, yeni keşifleri, kendini tanımayı ve kendin olabilmeyi, ayırmadan doğayı ve içindeki herşeyi sevmeyi temsil eder.

TBO web sitesi: https://www.tekbasinadaolur.com/
Instagram: @tekbasinadaolur
Facebook Sayfası: Tek Başına da Olur

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.