Ekonomik Seyahat İpuçları Geo Saison Ekim Sayısında

Türkiye’de yayın hayatına yeni başlayan Dünyaca ünlü seyahat dergisi Geo Saison Ekim 2013 sayısında “Ekonomik Seyahat İçin İpuçları” başlıklı makalem yayınlandı.

İlk kez 1976 yılında Almanya’da yayımlanan, bugün 20 ülkede 12 milyon okura ulaşan GEO dergisi Mart 2013’ten itibaren Türkiye’de yayın hayatına başladı. Seyahat, keşif, tarih, kültür, sağlık, sosyoloji, psikoloji, hayvanlar alemi, sualtı dünyası, bilim, felsefe, din, politika gibi alanlarda ortaya çıkardığı özel haber ve fotoğraflarla dikkat çeken GEO; Türkiye’de her ay okurlarıyla 2 dergi olarak buluşmakta: GEO ve her ay farklı temalı bir seyahat dergisi GEO Saison. Dünyanın farklı coğrafyalarından değişik ülkelerle ilgili geniş kapsamlı konular bulabileceğiniz GEO Saison ilham veren fotoğraf ve yazılarıyla size rehberlik edecek.

Geo Saison Ekim Sayısı
Geo Saison Ekim Sayısı Makalem

Geo Saison Ekim sayısında ayrıca New York ve Tunus hakkında çok güzel makaleleri ve gezginlerin Londra, Paris, Münih, Venedik ve Madrid sırlarını da okuyabilirsiniz.

2 YORUM

  1. Nefis, işte düşük bütçeli gezginler de ulusal dergilerde böyle deneyimlerini paylaşırsa daha çok insan ilham alır, seyahat eder.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.