Fatih Yollarda

Herkesin bir uğraşı ya da hayattan aldığı zevkleri vardır, benimde tutkum seyahat etmek, yeni coğrafyalar ve kültürler keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak, dertlerini dinlemek, yaşamlarına ortak olmak ve genel itibari ile içimde engel olamadığım bir keşfetme arzusu vardır. İflah olmaz bir hayalperestim, özgürlüğüne düşkün, gezgin ruhlu, meraklı ve heyecanlı birisiyimdir. Çocukluğumdan bu yana olan seyahat tutkumu ilk okul ya da lise gezmeleri ile bastırırdım. Üniversite yıllarımda ise sınavlar biter bitmez hemen yakın şehirlere gezmeye gider ve görülmesi gereken yerleri tek tek gezip tozarak kendimi avuturdum.

Fatih Yollarda
Fatih Yollarda

Yurt dışı seyahatleri, farkı coğrafyalar, insanlar, kültürler ve bir çok farklılığı yaşamadan önce kendi ülkemde gezmeli ve deneyim kazanmalı düşüncesi ile 2013 yazında sırtladım çantamı ve otostopla Türkiye’yi turladım. Yollarda saatlerce yürüdüm, çeşit çeşit araçlar ile seyahat ettim, farklı insanların dertlerine ve sofralarına ortak oldum, Anadolu topraklarına çadır kurdum kısacası arzuladığım bir çok anıyı ve macerayı dolu dolu yaşayarak bir takım şeyleri yerinde hissettim. Şimdilerde ise ülke sınırlarından dışarıya çıkarak dünya ülkelerini geziyorum.

www.fatihyollarda.com

https://www.facebook.com/seeyouinturkiye

www.twitter.com/fatihyollarda

1 Yorum

  1. abi kusura bakma ama vizyonsuz ve sırt çantasını alıp gezgininm diyen adamları bu sayfada paylaşman senin kalitene uymuyor . biz sen ve senin klasında harbi gezginleri görmeyi arzu ediyoruz.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.