Otelz.com ile Türkiye’de Tatil Anlayışı Değişiyor

Çevrimiçi otel rezervasyon sitesi otelz.com seyahatseverlerin ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde tespit etmiş ve uygulamış. Sitede bulunan arama çubuğu size yalnızca otelleri ya da tatil beldelerini listelemiyor. Aynı zamanda ülkedeki müzeler, parklar, bahçeler, adliyeler, ören yerleri, simge yapılar, alışveriş merkezleri gibi 8.000 tane özel noktayı da listeliyor. Eğer tatilinizde özellikle yakın olmak istediğiniz bir yer bulunuyorsa oranın adını yazıyorsunuz ve size o noktaya yakın otelleri listeliyor. Örneğin Bursa’ya fuar için giden bir iş adamı Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi araması yaptığında sayfada listelenen Bursa otelleri fuar alanına yakınlıklarına göre sıralayabiliyor. Böylece otellerle gideceğiniz yer arasında kilometre hesabı yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Otelz.com oldukça kullanışlı bir arayüze sahip
Otelz.com oldukça kullanışlı bir arayüze sahip

Türkiye’nin 7 bölgesinde ve 81 ilinde otel rezervasyonu yapma imkanı tanıyan otelz.com ile Türkiye’de tatil anlayışında çok değişiklik olacak gibi duruyor. Tesislerin ve kullanıcıların çok daha özgür, uygulamaların ise çok daha esnek olduğu sistemle birlikte herkes için hayalindeki tatile ulaşmak hızlı, kolay ve ekonomik bir hal alacak.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.