Sevgililer Günü ’nde İzlenecek En Romantik Filmler!

Bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Bu güne yılın en romantik, en aşk dolu ve tutkulu günü diyebilir miyiz? Elbette deriz! 🙂 Romantizm denince akla önce filmler geliyor. Eğer bugünü evinizde sevgilinizle birlikte geçirecekseniz aşağıda önerdiğim filmler, harika bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Öneriler benden, seçimler sizden. Başlıyoruz! 🙂

The Notebook - Not Defteri
The Notebook – Not Defteri

Notebook: Sevgililer Günü’nün el ele izlenebilecek en romantik filmi hiç şüphe yok ki Notebook. Aşkın bütün güzelliklerini, heyecanlarını, zorluklarını ve mutluluklarını anlatan bu duygusal filmde RachelMcAdams ve RyanGosling başrollerde oynuyorlar. Çok eski bir not defterinden anlatılan ve zorlu bir aşk hikâyesi olan bu filmi izleyerek, sevgilinizle sıcacık bir gün geçirebilirsiniz!

NottingHill: Julia Roberts ve Hugh Grant oynar da bir film kötü olabilir mi? Asla! 🙂 İlk görüşte aşka inanır mısınız? İnanmazsanız bile bu filmde, karakterlerin ilk karşılaşmalarından itibaren başlayan heyecan dolu bir aşka tanık olacaksınız. Yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayın çünkü bu film Sevgililer Günü’nüze çok heyecan katacak!

Titanic - Sevgililer günü için bir seyahat hikayesi
Titanic – Sevgililer günü için bir seyahat hikayesi

Titanic: Kim bilir kaç kez izlediniz ve kaç kere daha izleyeceksiniz? Sevgililer Günü’nde klasikleşmiş filmleri tercih etmek isteyen çiftlere işte en iyi film önerisi! 200 milyon dolarlık bütçesi ve 2 milyar dolarlık gişesiyle tam bir efsane! Leonardo diCaprio ve Kate Winslet’in başrollerini paylaştığı film yıllardır en çok izlenen film olma özelliğini hiç kaybetmedi. Eğer hiç izlemediyseniz, aşkınıza aşk katacağınıza emin olabilirsiniz!

Aşk Tesadüfleri Sever: Sevgililer Günü’nde yerli film tercih etmek isteyen çiftlere işte en tutkulu film önerisi! Heyecan, hüzün, duygu, şaşkınlık, acı, öfke, aşk… Hepsi Mehmet Günsür ve Belçim Belgin’in başrollerinde olduğu bu filmde! Eğer sevgilinizle bu filmi izlemeye karar verirseniz, izlediğiniz yerin yakınlarına bol bol mendil koymayı unutmayın? İkiniz de birlikte ağlayacaksınız emin olun.

Jeuxd’enfants: Fransa ve Belçika yapımı ortak bir film. “Aşk filmi dediğin Fransız olur!” diyen çiftlerin efsanesi! Hem çok eğlenceli, hem de çok duygusal! Gülerken ağlamak nedir, bu filmde. Müzikleriyle ve hikâyesiyle çok ciddi bir başyapıt! Her seferinde alevlenen bir aşk mutlaka vardır, izleyin ve görün.

PrettyWoman: Bir Richard Gere ve Julia Roberts efsanesi! 1990’ların en sevilen aşk filmlerinden biri! Sevgililer Günü’nde, farklılıkların nasıl bir aşk yarattığını izlemek isterseniz bu film tercihiniz olmalı. Hem müziğiyle hem de Julia Roberts’ın yıldızlaşmasıyla meşhur olan bu filmi mutlaka arşivinize katın.

Başka Dilde Aşk: İşte Sevgililer Günü’nde bir yerli film önerisi daha! Mert Fırat ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaştığı filmde muazzam bir hikâye var. Gün geçtikçe ilişkilerdeki iletişim sıkıntılarının ön plana çıktığı günümüzde, “Konuşmadan anlaşmak mümkün mü?” sorusunun bir cevabı bu filmde. Yürek burkan, bazen güldüren, ama hep aşk dolu olan bu filmi sevgilinize sarılarak izleyin!

İşte Sevgililer Günü’nde izlenebilecek en romantik yedi film! Artık tercih sizin 🙂 Aşk ve romantizm dolu bir Sevgililer Günü geçirmenizi dilerim… Sevgililer günü hediyesini de film bittikten sonra verirsiniz artık 🙂

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.