Tybelt Çok Fonksiyonlu Kemer

Şimdiye kadar kullandığınız kemerleri bir kenara bırakın. Tybelt çok fonksiyonlu kemer ile tanışmanızı istiyorum. Fransız BBM Equipement markasının bu ürünü tabiri caizse kemerlerin İsviçre çakısıdır. Pantolonu belimizde tutmaktan çok daha fazla ve önemli işler için kullanıma hazırdır. Kamp yaparken, odun keserken, bisiklet ve motosiklet gezilerinde, kaya tırmanışlarında, arazi araçlarında, güvenlik gerektiren işlerde sayısız farklı çeşitlerde kullanabileceğiniz Tybelt kemerini tanımak ister misiniz?

Farklı renk seçenekleri ile Tybelt Kemeri
Farklı renk seçenekleri ile Tybelt Kemeri

2015 yılının başında malzeme sponsorum olan BBM’in bana gönderdiği kemeri bir süredir kullanma fırsatını yakaladım. Tahminimden çok daha kullanışlı ve pratik olduğunu itiraf etmeliyim.  Kamp malzemeleri listesine ekleyebileceğim son derece hafif, dayanıklı ve çok fonksiyonlu bir malzeme. Yaklaşık 2 aydır aktif olarak kullandığım bu ürünü sizlerle paylaşmayı uygun gördüm.

Tybelt Nedir?

Özel tasarımı sayesinde çok kolay kilitlenen ve açılan bu kemer 2200 kg kaldırma özelliğine sahiptir. Kemer EN566 sertifikasına sahiptir. Karabinalar ve diğer emniyet halatları, kemerleri ile kombine edilmesine imkan sağlayan tasarımı sayesinde kullanım alanı tamamen yaratıcılığınıza ve ihtiyaçlarınıza göre değişebilmektedir. Doğada ağaçlara ekipman asmak, hamak sabitlemek, odun ve kütükleri kolaylıkla kaldırmak gibi birbirinden farklı görevlerde kullanılabilir.

Ağır kütükleri kaldırmak Tybelt ile oldukça kolay.
Ağır kütükleri kaldırmak Tybelt ile oldukça kolay.

Doğa sporlarında: Etkileyici bir görünüşe sahip olup, rahat giyinilen ve outdoor sporlarında kullanılan bir kemerdir. Ayrıca ultra güçlü, çok amaçlı bir halat işlevi de görmektedir. Dağcılık, tırmanma, mağaracılık, kayak, dağ bisikleti, rafting, yürüyüş, kamp, slack lining, binicilik, yamaç paraşütü, base jumping ve dalış için üretilmiş mükemmel bir üründür.

Kaya tırmanışlarında Tybelt kemeri ile kombine edilebilir.
Kaya tırmanışlarında Tybelt kemeri ile kombine edilebilir.

Doğada hayatta kalma: Taktiksel görev kemerlerinden daha hafif ve esnek olan Tybelt kemerleri 2200 kiloya kadar kaldırabilme özelliğine sahiptir. Orduların özel kuvvet birlikleri tarafından tercih edilmiş bir kemerdir. Ayrıca taktiksel aktiviteler, hayatta kalma durumları ve airsoft, paintball ve buna benzer alanlarda da kullanıma uygundur.

Araç çekmek için Tybelt kullanmak mümkün.
Araç çekmek için Tybelt kullanmak mümkün.

Profesyonel kullanım: EN566 sertifikalı Tybelt kemerleri , gerçek Kişisel Koruyucu Ekipman’ı (PPI Sınıf 3) olarak sınıflandırılır. Bu çok fonksiyonlu kayış çekme, kaldırma ve güvenlik açısından kullanılıp, bir ip ya da askı olarak, yükseklerde (çatı ve iskele) çalışanlar veya vinç operatörlerinin yük kaldırması için de tasarlanmıştır.

Profesyonel amaçlı Tybelt kullanımı.
Profesyonel amaçlı Tybelt kullanımı.
Tybelt aynı zamanda şık bir aksesuar.
Tybelt aynı zamanda şık bir aksesuar.

Günlük kullanım: Tasarım ve performansı bir araya getiren Tybelt pantolon kemeri her türlü giyim için uygun olup günlük kullanımlarda da yeterince konforlu ve esnektir. Ayrıca, güçlü bir dokumaya sahip olan bu “İsviçre çakısı” olarak adlandırdığımız kemer sizi hiç beklenmedik bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Kamp duşu, çanta, hamak gibi çeşitli malzemeler ile kullanılabilir.
Kamp duşu, çanta, hamak gibi çeşitli malzemeler ile kullanılabilir.

Tybelt Nereden Temin Edilir?

Tybelt siparişi vermenin en kolay yöntemi BBM Equipement sitesine kayıt olup istediğiniz modeli seçmek ve ödemeyi yapmaktır. Websitesinde Türkçe dil seçeneği de mevcut. Bu bir çok malzeme üreticisinde görmeye alışık olmadığımız bir durum. Bu sebeple BBM firmasına ayrıca teşekkür ediyorum. Fiyatı oldukça uygun olan Tybelt kemer Türkiye’ye posta kargo ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşıyor. Kargo masraflarında Türkiye’ye özel bir uygulama da memnuniyet verici.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.