Yeni Nesil Sigorta Unico ile Seyahatiniz Zehir Olmasın!

Yurtdışına tatile giden dostlarınızın fotoğraf slaytlarıyla dolu misafirlik seanslarına katlandınız. Siz ofisin soluk mavi ışıklarında bunalırken, ultraviyoleye doymuş meslektaşlarınızın bronzluğunu kıskandınız. Avrupa ülkelerinin başkentlerine çıkarma yapmış arkadaşlarınızın ‘Viyana kapılarına dayandık’ tadında esprilerle süslediği sosyal medya hesaplarına maruz kaldınız. Ama sonunda siz kazandınız! Evet, nihayet o gün geldi. Yıllık izniniz ve tatil için ayırdığınız bütçeniz hazır!

Kah sırt çantalı bir hippi, kah gideceğiniz şehrin en favori mekanlarının müdavimi, kah müzelerde saatler harcayan bir sanatsever, kah her anı yakalamaya çalışan bir turist… Kendinize tatilinizin her günü için bir kimlik seçip, yeni bir yer keşfetmenin keyfini yaşamak için planlarınızı yaptınız. Artık önünüze hiçbir şey çıkamaz. Emin misiniz?

Tatilinizi keyifle yaşamanızı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan evinize dönmenizi en az sizin kadar istiyoruz. Ama bir şeyi açıklığa kavuşturmamız lazım. Arkadaşlarınızın size tatilleri ile ilgili anlatmadıkları çok şey var!

Hani o meşhur lokantanın tadına doyulmaz mantarlı risottosu vardı ya… Çok yakın dostunuz aslında onu yedikten 3 saat sonra soluğu hastanede almıştı. Tabii ki hastane fotoğrafları risotto kadar iştah açıcı olmadığından slayt şovuna katılamadı. Hani şu iş arkadaşınız tatil boyunca gönlünce güneşlenmişti ya… Aslında onca ultraviyoleye maruz kalmaktan başına güneş geçmişti. Hangi hastaneye gideceğini bilemediğinden plajda mahsur kaldı. Bronzluğunun bir kısmını da o korkunç saatlerde kazandı. Peki Viyana’nın kapılarına dayanan arkadaşınız? Ona ne olduğunu ne siz sorun, ne biz söyleyelim. Zavallıcığın Mozart’ın şehrinde başına gelmeyen kalmadı. Dişinin ağrısından şnitzelin tadına bile bakamadı.

‘Tatil bu, derdi tasayı geride bırakmak, sadece pozitif anılara konsantre olmak gerek’ diyorsanız haklısınız. Haydi gelin, arkadaşlarınızın hatasını tekrar etmeyin. Tatildeki tüm olumsuzlukları geride bırakmak için seyahat sigortanızı ihmal etmeyin.

Yeni Nesil Sigorta Unico ile Seyahatiniz Zehir Olmasın! – Yolda Kal

Seyahat sigortası için servis ödeyip, tatilinizi zehir etmeyin! Seyahat sigortası için aldığınız teklifleri yan yana koyup, ekleyip çıkarmayın. Dört işleme de kendinize de eziyet etmeyin, tatilinizi kabusa çevirmeyin. ‘Bütçem tatile ancak yetiyor, bu seyahat sigortası fiyat listeleri beni geriyor’ diye düşünüp karamsarlığa kapılmanıza gerek yok. Hemen www.unicosigorta.com adresine girin. İsmi gibi biricik, yeni nesil sigorta Unico ile tanışın.

Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri’ne bağlandığınızda ya da web sitesini ziyaret ettiğinizde, sadece kimlik bilgilerinizi ve seyahat tarihlerinizi sisteme girerek size özel seyahat sigortası teklifi ile anında buluşabilirsiniz. İsterseniz havaalanına giderken 2 dakika bir Unico Sigorta şubesine uğrayarak bütçenize uygun fiyatlarla seyahat sigortanızı başlatabilirsiniz.

Uygun fiyatları ile tatil bütçenizi de sinirlerinizi de sarsmayan Unico Sigorta ile hem yurtdışı hem de yurtiçi seyahatlerinizde, tıbbi bilgi ve danışmanlık, ayakta ve yatarak tıbbi tedavi teminatı, acil diş teminatı ve sigortalının tıbbi nedenlerle nakli veya seyahati gibi hizmetlerle tüm sıkıntılarınızı anında çözebilirsiniz. Ek teminatlarla, bagajınız kaybolunca tazminatını alabilir, bagajınızın size ulaştırılmasını sağlayabilir ve uçağınızın rötar yapması gibi kötü sürprizleri zararsız atlatabilirsiniz.

Unico Sigorta’nın hızlı erişim prensibi ile Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri 7/24 yanınızda. İster yurtdışında bir nakil hizmetine ihtiyaç duyun ister yurtiçinde acil bir tıbbi desteğe, doğru adımları atmak ve sağlıklı bir şekilde sıkıntılarınızı çözmek için Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri sizinle.

Hadi şimdi tek tıkla yeni nesil sigorta anlayışının mimarı Unico Sigorta’yı ziyaret edin. Size özel seyahat sigortası teklifinizi hemen alın, sosyal medyada paylaşılmayacak, slayt şovlarda yer almayacak olumsuz anıları da fotoğrafları da sonsuza dek geride bırakın. Sağlığınızı ve tatilinizi güvence altına alın.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.