Seyahatte Bundle İle Habersiz Kalmayın

Bundle son dönemin en yenilikçi kişisel mobil haber okuma uygulamalarından biri olup sizi dünyanın dört bir yanından en popüler haber mecralarının içerikleriyle buluşturur. Şık tasarımı, kolay kullanımlı arayüzü ve binlerce blog ve web sitesine hızlı ulaşımı sayesinde Bundle size her yönüyle sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar.

Bundle ile blogları ve siteleri takip etmek çok basit.
Bundle ile blogları ve siteleri takip etmek çok basit.

Bundle İle Seyahat

Seyahat ederken kısıtlı internet bağlantıları, vakit sıkıntıları çoğu zaman severek takip ettiğim sitelerden ve haberlerden uzak kalmama sebep oluyordu. Her yerde bilgisayarı açıp siteleri gezmenin mümkün olmadığını uzun süre seyahat edenler çok iyi bilir. Telefonun ufak ekranında tarayıcıyı açıp tek tek siteleri dolaşmak, yeni yazıları takip etmeye çalışmak ise çoğu zaman eziyet olabiliyor. Neyse ki bu sorunuma çok basit ve etkili bir çözüm buldum: Bundle!

Bundle bünyesinde dünyanın dört bir yanından haber kaynakları ve web siteleri, blogları yer alıyor. Bunlar arasından takip etmek istediklerimi işaretleyerek tek ekrandan tüm başlıklara ulaşabiliyorum. Uygulamanın en sevdiğim özelliği ise bulunduğum yere uygun haberleri getirmesi. Ayrıca yayın zamanına göre haber akışına göz atmak da mümkün.

bundle-ekran-logo

Yolda Kal Bundle’da

Yenilikçi tasarımı ve kolay kullanılan ara yüzü ile Bundle yolculuklarda habersiz kalmanızı engelleyecek bir uygulama olarak öne çıkıyor. Yerli ve yabancı bir çok siteyi kategorilere göre arayıp akış listenize ekleyebilirsiniz. Yolda Kal Seyahat güncemi de Bundle ile akış listenize ekleyip yeni eklediğim yazılardan hızlı bir şekilde haberdar olmanız mümkün.
Bundle uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden kolayca yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

bundle-kategoriler

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.