Kalbimdeki Uzak Doğu – Yaprak Gürdal

Kalbimdeki Uzak Doğu - Yaprak Gürdal – Yolda KalYaprak Gürdal, ilk kitabı “Denizaşırı Yalnızlık”tan sonra ikinci kitabı “Kalbimdeki Uzak Doğu” ile karşınızda.

Bugüne dek yetmiş altı ülke ve beş yüzden fazla şehir gezen Yaprak Gürdal ‟Kalbimdeki Uzak Doğu” kitabında Uzak Doğu maceralarını anlatıyor. Bu kitapta Uzak Doğu’daki Tayland, Kamboçya, Laos, Vietnam, Myanmar, Endonezya, Filipinler, Tayvan, Brunei, Singapur’u Yaprak Gürdal’la birlikte gezeceksiniz. Yaprak Gürdal’ın sıcacık ve akıcı anlatımıyla siz de kendinizi Uzak Doğu sokaklarında bulacak, büyülü Uzak Doğu kültürünü yakından tanıyacak, Uzak Doğu’daki günlük yaşama dair önemli ve pratik bilgiler öğrenecek, görkemli tapınakları adımlayacak, lezzetli Uzak Doğu yemeklerini tadacak, muhteşem doğanın keyfine varacaksınız. Satırların su gibi aktığı “Kalbimdeki Uzak Doğu”yla sizin de kalbinizde Uzak Doğu için kocaman bir yer açılacak.

Bu kitapta gezmek kadar yazmayı ve gezip yazdıklarını çok sevdiği okurlarıyla paylaşmayı tutku haline getirmiş bir yazarın keyif, heyecan, mutluluk içinde yazılmış notlarını bulacaksınız. Kitabın gelirinin tamamı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine bağışlanacaktır.

Kitap hakkında detaylı bilgi için: https://kucukdunya.com/kalbimdeki-uzak-dogu/

Satın Almak için: D&R

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.