Zirveyi Zorlayanlar – Yaban TV

2014 Aralık’ın son haftasına doğru aldığım bir haber beni fazlasıyla mutlu etmişti. Mesaj kutuma dostluğunu benden esirgemeyen sevgili Murat İrfan AĞCABEY çok güzel bir mesaj gönderdi. Yaban TV‘de Zirveyi Zorlayanlar adlı bir programı sunmaya başlayacağını, bu programda kendi zirvelerini zorlayan, yollarda olanları konuk edeceğini okuduğumda heyecanım iki kat artmıştı. Konuk olarak beni de görmek istediklerini duyunca gerçek anlamda havalara uçtum. Olduğum yerde zıpladım durdum. Doğa seyahatleri, hayat görüşü, yaşam tarzı, müzik gibi bir çok ortak yönümün olduğuna inandığım sevgili Murat abi ile tanışma fırsatını elde etmek yeterince güzel bir haber iken bir de buna birlikte yapacağımız keyifli yolculuk sohbeti de eklenecekti.

Soğuk ve yağışlı 26 Aralık günü Murat abi Defender ile beni almaya gelince çocuklar gibi sevindim. Gerçek bir 4×4 arazi aracının içinde, hoparlörden yükselen CCR’ın eşsiz müziği ile İstanbul’un merkezinden Beykoz’da bulunan çok güzel bir köye kadar yol almak oldukça keyifliydi.

Hafif yağan yağmur ve soğuk havaya rağmen ekipten sevgili Tuğba ÖZCAN ve diğer tüm arkadaşlar hızlıca hazırlıkları tamamlayıp çekimleri yaptık. Söylemek zorundayım çok heyecanlı bir çekim oldu. Bir yandan buz gibi rüzgar esiyor, tepemizden hafif ciseleyen yağmur, Murat abinin keyifli soruları, karşımda üç farklı kamera, harika bir manzara derken keyifle çekimleri tamamladık.

30 Haziran 2015’te yayınlanan program bugün itibariyle internetten de izlenebiliyor. Programı kaçıranlar veya bir kez daha izlemek isteyenler için bu çok sevindiğim bir jest oldu.

2 YORUM

  1. Yaban TV’de bu kadar güzel bir program olduğunu bilmiyordum. Ropörtaj çok keyifli olmuş Güneşim 🤗 Saçlar kısayken de yakışıyormuş hee 😉 Bizim bebiki düşünce kaldırmıcam 👍

    • Uzun zamandır var program. Harika konuklarla da devam ediyor yayına. Murat abinin bu güzel desteğini unutmak mümkün değil :))
      Bebiği kendi haline bırak valla daha güzel büyüyorlar öyle ahahah

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.