3. Bumerang Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Oylama sona ermiştir. Destek veren herkese teşekkürler ederim. SMS oylaması sonucu Bumerang Ödülleri İlk 10 ‘unu görebilirsiniz.

Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen Blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’ nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği bu gecede birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek. Uzun zamandır emek verdiğim blogumun tanıtımı ve gelecekte planladığım fotoğraf – video projelerime destek bulmamda büyük yardımı olacağına inandığım bu yarışma için hepinizden destek bekliyorum.

2013 Bumerang Ödülleri
3. Bumerang Ödülleri

Blog Oscarları Sahiplerini Buluyor!

Türkiye’ nin en iyi bloglarının belirleneceği törende bloggerlar 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyileri ünlü isimlerden ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek.
Blog Oscarlarının sahiplerini bulacağı ödül törenine internet dünyasının tanınan isimleri, marka ve ajans yöneticileri ve Hürriyet gazetesinden yazarlar gibi birçok ünlü isim katılacak. Ödül töreni Babylon’ da Bedük’ün sahne alacağı after party ile devam edecek.

2013 Bumerang Ödülleri
Bumerang Ödülleri

Bumerang Ödülleri İçin Nasıl Oy Vereceksiniz ?

Oy vermek için alttaki görsele tıklayarak açılan sayfada cep telefon numaranızla onay vermeniz gerekmekte. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu oylama ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişiler aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabilecekler.

Jüri Değerlendirmeleri ve Ödül Töreni

Oylama süresi sonunda her kategoriden en çok oyu alarak öne çıkan 10 site arasından jüri üyelerinin belirleyeceği 3’er site finalist olarak ödül törenine katılacak. Her kategori için 2013 Bumerang Ödülleri Kazananı 05 Aralık 2013 Perşembe günü Babylon’da gerçekleşecek gecede açıklanacak. Ayrıca, jüri’nin o gece seçeceği bir site ise “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi olacak.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.