Malta’nın Yazı Bitmiyor

Yaz yavaş yavaş bitiyor ve tatil düşüncelerini ertelemeye başlıyoruz. Kışla birlikte yerine getirmemiz gereken bir çok sorumluluk hatırlanıyor. Tatilinizi ertelemeyin. Malta’nın yazı bitmiyor. Sizlere çıkacağınız bir tatilden sonra Dünya’nın en çok konuşulan dilinden birini konuşabileceğinizi söylesem ne düşünürdünüz?

Evet, yaz kış ayrımı yapmadan keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Malta’da bu mümkün. İkinci resmi dili İngilizce olan Malta bu yıl sizleri bekliyor. Akdeniz’de yer alan ve bir adalar devleti olan Malta aynı zamanda birbirinden iyi İngilizce dil okullarına da ev sahipliği yapıyor. Bu okulların en iyilerinden olan Maltalingua Dil Okulu yıl boyunca öğrencilerine birbirinden kaliteli öğretmenler eşliğinde İngilizce eğitimi veriyor. İstenilen amaca yönelik hazırlanmış kurs programları öğrencileri hedeflerine en kısa sürede ulaştırmayı amaçlıyor. Konaklama konusunda da öğrencilerine birbirinden değişik seçenekler sunan Maltalingua Dil Okulu İngilizce eğitiminin yanında öğrencilerine sunduğu etkinlik programıyla da öğrencilerine Malta’da eşsiz bir zaman geçirmeleri için yardım ediyor.

Okulun sunduğu konaklama seçenekleri arasında aile yanı konaklama, apart dairelerde konaklama ve otellerde konaklama bulunmaktadır. Okul aracılığıyla seçilen konaklama alternatifleri sizlere en uygun fiyatlı konaklamayı sağlar. Temel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, mesleki İngilizce ve özel İngilizce dersleri sunan Maltalingua Dil Okulu hedeflediğiniz İngilizce seviyesine en hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Yetişkinler ve gençler için özel hazırlanmış programlarıyla Maltalingua Dil Okulu deneyimli öğretmen kadrosuyla adadaki diğer dil okullarının başında yer almaktadır. Ülkemizden kalkan direkt uçak seferleriyle Malta’ya kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Avrupa birliği ülkeleri içerisinde yer alan Malta’ya ülkemizden alacağınız Schengen vizesiyle rahatça girmeniz mümkün. Dört mevsim tatilci dostu mevsimiyle Malta bu senenin en çok ziyaret edilen ülkelerinden biri olmaya aday.

malta-plaj

Ana dili İngilizce olan ülkelerdeki dil okullarına göre daha uygun fiyatlı konaklama ve kurs seçenekleri sunan Malta tatilcilerin de gözde tatil merkezlerinden biri. Malta su sporu tutkunları için de bir cennettir. Topraklarında zengin bir kültür barındıran Malta’daki birbirinden farklı müzeleri gezerek ülkenin kültürü hakkında detaylara ulaşmanız mümkün.

Gelin bu yıl Malta’yı ziyaret edin. Hem uygun fiyatlarla tatil yapın hem de İngilizce öğrenin. Yazı kaçırdık diye üzülmeyin çünkü Malta’da yaz hala devam ediyor. Soğuk kışları sevmeyenlerdenseniz de Malta ılık iklimiyle sizler için ideal. Maltalingua Dil Okulu sizleri bekliyor. Şu sıralar yürüttüğü yarışma ile de ücretsiz eğitim ve konaklama kazanmanız çok kolay. Kazanmak için ne yapmamız gerekir dediğinizi duyar gibiyim o zaman sizleri şöyle alalım. Katılmak da kazanmak da çok kolay. Bu yarışmamızdan arkadaşlarınıza bahsedebilir, onların katılımıyla kazanma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz. Sadece katılarak bile direk kurs fiyatları üzerinden indirim kazanıyorsunuz. Kim ücretsiz İngilizce eğitimi ve konaklama fırsatını kaçırmak ister ki ? Hele de bu kadar güzel olan ülke Malta’nın ve ülkenin en iyi okullarından biri olan Maltalingua Dil Okulunun.

2 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.